Zbieranie i recykling odpadów – o firmie

recyklingFirma Sinoma, działająca od 1994 roku zajmuje się obsługą przedsiębiorstw w zakresie zbierania i recyklingu odpadów, zwłaszcza skupu makulatury, tworzyw sztucznych, złomu, drewna, tekstyliów. Naszą misją i zasadniczym obszarem działania przedsiębiorstwa jest skup, odbiór odpadów od naszych klientów oraz nieustanne dążenie do zagospodarowania surowców wtórnych w formie recyklingu.

Chcemy, by nasi Klienci mieli świadomość i satysfakcję z tego, że każdy odpad jaki wytworzą będzie przez nas doprowadzony do recyklingu. Dysponujemy kompletnym zapleczem technicznym, niezbędnym do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Posiadamy kontenery o różnych gabarytach i zastosowaniach, zapewniamy również ich transport.

Obecnie możemy pochwalić się nie tylko wieloletnim doświadczeniem i doskonale rozwiniętą infrastrukturą magazynową oraz transportową, ale także rozbudowaną siecią punktów w całym kraju. Zamierzamy sukcesywnie dodawać do naszego portfolio jednostki recyklingowe odpadów, a każda taka jednostka będzie wzmacniała naszą ofertę skierowaną do naszych Klientów – dostawców odpadów.

W ramach naszej działalności obecnie prowadzimy recykling folii polietylenowej, a w ciągu 3 lat planujemy otwarcie kilku jednostek recyklingu różnego rodzaju odpadów. Niestety recykling wielu odpadów nie jest obecnie możliwy ze względu na brak odpowiednich technologii lub zbyt wysokie koszty, ale mamy nadzieję, że nasze działania będą przyczyniać się do ciągłego rozszerzania grupy odpadów nadających się do recyklingu.

Nasza długoterminowa wizja to zgromadzenie pod naszym szyldem grupy ekspertów (a wręcz cudotwórców!) w dziedzinie odpadów i ich recyklingu oraz wyspecjalizowanych firm recyklingowych, które profesjonalnie i nadzwyczaj efektywnie uwolnią organizacje naszych Klientów od problemu odpadów, zapewniając ich kompletny recykling.
Ze względu na szerokie spektrum podejmowanych działań oraz dzięki naszym uprawnieniom i kwalifikacjom, w gronie naszych Klientów znajdują się firmy działające w rozmaitych gałęziach gospodarki, od firm o profilu handlowym po przedsiębiorstwa o charakterze produkcyjnym.